logo
Tay TV HD
Paylaş:
19 Mayıs 2019 Pazar 14:18:59
tenis
14:10Cagla Buyukakcay - Katharina HobgarskiCanlı
tenis
14:10Krawietz/Mies - Begemann/MartinCanlı
tenis
14:06Kukushkin/Vliegen - Bambridge/O'MaraCanlı
diğer
14:02Tzu Ying Ta - Ngan Yi CheuCanlı
tenis
14:02Konta, Joha - Pliskova, KaCanlı
diğer
14:00Beaton, Ste - Kuivenhoven,Canlı
basketbol
14:00Herbalife G - Tecnyconta ZCanlı
futbol
13:59T?inec U21 - Jablonec U21Canlı
basketbol
13:45Alaska Aces - Columbian DyipCanlı
futbol
13:33A.C. ChievoVerona - U.C. SampdoriaCanlı
futbol
13:30Chievo - Sampdoria (beIN SPORTS HD 2)Canlı
basketbol
13:30FC Barcelon - Gipuzkoa BasCanlı
basketbol
13:30Movistar Es - Monbus ObradCanlı
tenis
13:22Cepelova, J - Gerlach, KatCanlı
tenis
13:05Diez, Steve - Halys, QuentCanlı
futbol
13:03FC Nordsjælland - Odense BoldklubCanlı
tenis
13:02Bagnis, Fac - Carballes BaCanlı
futbol
13:00Real Madrid - Real Betis (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
11:43Perth Glory - Sydney FCCanlı
tenis
11:35Dejana Radanović - Nina StojanovicCanlı
basketbol
11:30Blackwater - Meralco BoltCanlı
futbol
14:35Shenzhen - Dalian Yifang
tenis
14:40Jennifer Brady - Qiang Wang
tenis
14:40Lemoine, Qu - Ivakhnenko,
futbol
14:45Fremad Amager - Silkeborg IF
tenis
14:45Linette, Ma - Peterson, Re
tenis
14:50Rosolska, A - Voskoboeva,
futbol
15:00AC Horsens - Vendsyssel
tenis
15:00Ferro, Fion - Kumkhum, Luk
tenis
15:00Rodina, Evg - Brengle, Mad
tenis
15:00Fomina, A/T - Barthel, M/F
tenis
15:30Millman, Jo - Andujar, Pab
tenis
15:55Harmony Tan - Saisai Zheng
futbol
16:00Akhisar Belediyespor - Kayserispor
futbol
16:00Bursaspor - Göztepe S.K.
futbol
16:00Parma F.C. - ACF Fiorentina
futbol
16:00Banik Ostrava - SK Slavia Prague
futbol
16:00Trelleborgs FF - Örgryte IS
futbol
16:00Torpedo - FC Dinamo Brest
futbol
16:00Norrby IF - IK Frej Taby
futbol
16:00Sparta Prah - FK Baumit Ja
futbol
16:00FC Slovan Liberec - Viktoria Plzen
futbol
16:00Malmö FF - Kalmar FF
futbol
16:00IK Sirius Fotboll - BK Häcken
futbol
16:00Empoli F.K - Torino F.C.
futbol
16:00Bursaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Akhisarspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
16:00EWE Baskets Oldenburg - Telekom Baskets Bonn
basketbol
16:00BC Nept?nas - Skycop Prien
tenis
16:00Krajinovic, - De Greef, Ar
tenis
16:00Azarenka/Barty - Groenefeld/Schuurs
tenis
16:15Lin Zhu - Aryna Sabalenka
tenis
16:15Sorribes To - Lapko, Vera
futbol
16:30SV Darmstadt 98 - Erzgebirge Aue
futbol
16:30Arminia Вielefeld - Holstein Kiel
futbol
16:30SSV Jahn Regensburg - SV Sandhausen
futbol
16:30Dynamo Dresden - SC Paderborn 07
futbol
16:30Hamburger SV - MSV Duisburg
futbol
16:301. FC Magdeburg - 1. FC Köln
futbol
16:301. FC Heidenheim - FC Ingolstadt 04
futbol
16:30Greuther Furth - FC St. Pauli
futbol
16:30VfL Bochum - Union Berlin
tenis
16:30Yulia Putintseva - Dalila Jakupovic
basketbol
16:45Flamengo - Franca Basqu
tenis
16:50Tsonga, Jo- - Lajovic, Dus
futbol
17:00Vejle Boldklub - Hobro IK
futbol
17:00SC FC Volun - Dun?rea C?l?
tenis
17:00Djokovic, N - Nadal, Rafae
futbol
17:15SD Eibar - FC Barcelona
futbol
17:15Eibar - Barcelona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
17:20BC Lietuvos Rytas - BC Juventus Utena
tenis
17:30Amandine Hesse - Yafan Wang
futbol
18:00FC Slutsk - Dnyapro MCHZ
futbol
18:00SKN St. Pölten - LASK Linz
futbol
18:00Austria Wie - RZ Pellets W
futbol
18:00Sturm Graz - Red Bull Salzburg
basketbol
18:00Leicester R - London City
futbol
18:30Östers IF - Mjällby AIF
futbol
18:30Djurgårdens IF - IF Elfsborg
basketbol
18:30Fenerbahçe - Real Madrid Baloncesto
basketbol
18:30Fenerbahçe Beko - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00K.A.A. Gent - R.S.C. Anderlecht
futbol
19:00Club Brugge K.V. - Royal Antwerp
futbol
19:00K.R.C. Genk - Standard Liège
futbol
19:00A.C. Milan - Frosinone Calcio
futbol
19:00Piast Gliwice - Lech Poznań
futbol
19:00Esbjerg fB - F.C. Copenhagen
futbol
19:00Legia Warsaw - Zagłębie Lubin
futbol
19:00KS Cracovia - Pogoń Szczecin
futbol
19:00Alanyaspor - Çaykur Rizespor
futbol
19:00Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
futbol
19:00Galatasaray S.K. - İstanbul BFK
futbol
19:00Galatasaray - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00A.Alanyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
19:15Vanoli Crem - Alma Trieste
futbol
19:30CD Huachipato - C.D. Universidad de Concepción
futbol
19:30C.D. Tondela - G.D. Chaves
basketbol
19:30SC Rasta Vechta - Brose Bamberg
diğer
20:05Philadelphi - Colorado Roc
diğer
20:10Miami Marli - New York Met
diğer
20:10Cincinnati - Los Angeles
diğer
20:10Detroit Tig - Oakland Athl
diğer
20:20Atlanta Bra - Milwaukee Br
futbol
20:30FCSB - CFR Cluj
diğer
21:10Chicago Whi - Toronto Blue
futbol
21:30Napoli - Inter
futbol
21:30Juventus F.C. - Atalanta B.C.
futbol
21:30Cerro Largo FC - C.A. Progreso
futbol
21:30Napoli - Inter (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:30Juventus - Atalanta (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
21:30Anadolu Efes S.K. - PBC CSKA Moskova
basketbol
21:30Anadolu Efes - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
21:45Umana Reyer - Dolomiti Ene
diğer
22:00San José Sh - St Louis Blu
futbol
22:00Orlando City Soccer Club - Cincinnati
futbol
22:00Moreirense F.C. - Vitoria Guimaraes
diğer
22:05Texas Range - St. Louis Ca
diğer
23:07Los Angeles - Kansas City
diğer
23:10Arizona Dia - San Francisc
diğer
23:10San Diego P - Pittsburgh P
diğer
23:10Seattle Mar - Minnesota Tw
futbol
00:00New York Red Bulls - Atlanta United
futbol
00:00Volta Redonda - Paysandu Sport Club
futbol
00:30Club Nacional de Football - Defensor Sporting
futbol
00:30Audax Italiano - C.D.P. Curicó Unido
futbol
00:45Argentinos Juniors - Boca Juniors
futbol
01:00Renaissance - Al-Zamalek
basketbol
02:00Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
02:10Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
futbol
03:00Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids
futbol
04:06Club León - Club América
futbol
20:00Djurgårdens - Växjö DFF (W
futbol
20:00IFK Göteborg - Hammarby IF
futbol
20:00BB Erzurumspor - Fenerbahçe S.K.
futbol
20:00Brøndby IF - FC Midtjylland
futbol
20:00AIK Fotboll - Falkenbergs FF
futbol
20:00Östersunds FK - Örebro SK
futbol
20:00IF Bromharitaojkarna - Jönköpings Södra IF
futbol
20:00BB Erzurumspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00FC Astra Giurgiu - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
21:30Lazio - Bologna
futbol
21:30Lazio - Bologna (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Karagümrük - Manisa BB (A Spor HD)
futbol
16:00Sarıyer - Sakaryaspor (TRT Spor HD)
futbol
20:00GAIS - Vasteras SK
futbol
20:00Degerfors IF - Dalkurd FF
basketbol
20:15Galatasaray - Gaziantep Ba
futbol
21:45Vitesse - FC Groningen
basketbol
22:00Real Madrid Baloncesto - Valencia BC
basketbol
20:15Anadolu Efes - Banvit (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Beşiktaş SJ (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
17:30Banvit - Anadolu Efes (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
13:59T?inec U21 - Jablonec U21Canlı
futbol
13:33A.C. ChievoVerona - U.C. SampdoriaCanlı
futbol
13:30Chievo - Sampdoria (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
13:03FC Nordsjælland - Odense BoldklubCanlı
futbol
13:00Real Madrid - Real Betis (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
11:43Perth Glory - Sydney FCCanlı
futbol
14:35Shenzhen - Dalian Yifang
futbol
14:45Fremad Amager - Silkeborg IF
futbol
15:00AC Horsens - Vendsyssel
futbol
16:00Akhisar Belediyespor - Kayserispor
futbol
16:00Bursaspor - Göztepe S.K.
futbol
16:00Parma F.C. - ACF Fiorentina
futbol
16:00Banik Ostrava - SK Slavia Prague
futbol
16:00Trelleborgs FF - Örgryte IS
futbol
16:00Torpedo - FC Dinamo Brest
futbol
16:00Norrby IF - IK Frej Taby
futbol
16:00Sparta Prah - FK Baumit Ja
futbol
16:00FC Slovan Liberec - Viktoria Plzen
futbol
16:00Malmö FF - Kalmar FF
futbol
16:00IK Sirius Fotboll - BK Häcken
futbol
16:00Empoli F.K - Torino F.C.
futbol
16:00Bursaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Akhisarspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:30SV Darmstadt 98 - Erzgebirge Aue
futbol
16:30Arminia Вielefeld - Holstein Kiel
futbol
16:30SSV Jahn Regensburg - SV Sandhausen
futbol
16:30Dynamo Dresden - SC Paderborn 07
futbol
16:30Hamburger SV - MSV Duisburg
futbol
16:301. FC Magdeburg - 1. FC Köln
futbol
16:301. FC Heidenheim - FC Ingolstadt 04
futbol
16:30Greuther Furth - FC St. Pauli
futbol
16:30VfL Bochum - Union Berlin
futbol
17:00Vejle Boldklub - Hobro IK
futbol
17:00SC FC Volun - Dun?rea C?l?
futbol
17:15SD Eibar - FC Barcelona
futbol
17:15Eibar - Barcelona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00FC Slutsk - Dnyapro MCHZ
futbol
18:00SKN St. Pölten - LASK Linz
futbol
18:00Austria Wie - RZ Pellets W
futbol
18:00Sturm Graz - Red Bull Salzburg
futbol
18:30Östers IF - Mjällby AIF
futbol
18:30Djurgårdens IF - IF Elfsborg
futbol
19:00K.A.A. Gent - R.S.C. Anderlecht
futbol
19:00Club Brugge K.V. - Royal Antwerp
futbol
19:00K.R.C. Genk - Standard Liège
futbol
19:00A.C. Milan - Frosinone Calcio
futbol
19:00Piast Gliwice - Lech Poznań
futbol
19:00Esbjerg fB - F.C. Copenhagen
futbol
19:00Legia Warsaw - Zagłębie Lubin
futbol
19:00KS Cracovia - Pogoń Szczecin
futbol
19:00Alanyaspor - Çaykur Rizespor
futbol
19:00Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
futbol
19:00Galatasaray S.K. - İstanbul BFK
futbol
19:00Galatasaray - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00A.Alanyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:30CD Huachipato - C.D. Universidad de Concepción
futbol
19:30C.D. Tondela - G.D. Chaves
futbol
20:30FCSB - CFR Cluj
futbol
21:30Napoli - Inter
futbol
21:30Juventus F.C. - Atalanta B.C.
futbol
21:30Cerro Largo FC - C.A. Progreso
futbol
21:30Napoli - Inter (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:30Juventus - Atalanta (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Orlando City Soccer Club - Cincinnati
futbol
22:00Moreirense F.C. - Vitoria Guimaraes
futbol
00:00New York Red Bulls - Atlanta United
futbol
00:00Volta Redonda - Paysandu Sport Club
futbol
00:30Club Nacional de Football - Defensor Sporting
futbol
00:30Audax Italiano - C.D.P. Curicó Unido
futbol
00:45Argentinos Juniors - Boca Juniors
futbol
01:00Renaissance - Al-Zamalek
futbol
03:00Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids
futbol
04:06Club León - Club América
futbol
20:00Djurgårdens - Växjö DFF (W
futbol
20:00IFK Göteborg - Hammarby IF
futbol
20:00BB Erzurumspor - Fenerbahçe S.K.
futbol
20:00Brøndby IF - FC Midtjylland
futbol
20:00AIK Fotboll - Falkenbergs FF
futbol
20:00Östersunds FK - Örebro SK
futbol
20:00IF Bromharitaojkarna - Jönköpings Södra IF
futbol
20:00BB Erzurumspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00FC Astra Giurgiu - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
21:30Lazio - Bologna
futbol
21:30Lazio - Bologna (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Karagümrük - Manisa BB (A Spor HD)
futbol
16:00Sarıyer - Sakaryaspor (TRT Spor HD)
futbol
20:00GAIS - Vasteras SK
futbol
20:00Degerfors IF - Dalkurd FF
futbol
21:45Vitesse - FC Groningen

Haberler