logo
Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
Paylaş:
19 Ağustos 2019 Pazartesi 12:56:19
futbol
12:45Endonezya U18 - Myanmar, 18 yaş altıCanlı
futbol
12:40Bayern (Amatörler) - Werder (Amatörler)Canlı
basketbol
12:40Neptun (Blue) - Barracuda (White)Canlı
diğer
12:30Rusya (Amatörler) - Finlandiya (Amatörler)Canlı
futbol
12:30Mohammedan - Southern Samity FCCanlı
tenis
12:30Tatiana Pieri - Emily WelkerCanlı
tenis
12:30Riccardo Bonadio - Johannes HaerteisCanlı
futbol
12:16Real team - Liverpool teamCanlı
diğer
12:15Moskova Kremlevci - Proletarii HockeyaCanlı
basketbol
12:15McDavid - Hyperwash VipersCanlı
tenis
12:15Arlinda Rushiti - Lisa PonomarCanlı
diğer
12:00Avtomobilist Spartakovec U17 - Sibir U17Canlı
diğer
12:00İrtiş Pavlodar - Gornyak RudnyCanlı
diğer
12:00Kristall Elektrostal U16 - Tverichi U16Canlı
futbol
12:00Perses Sumedang - PSIT Kota CirebonCanlı
tenis
12:00Khumoun Sultanov - Lorenzo MusettiCanlı
diğer
11:15MKM U17 - Dynamo-Junior Saint Petersburg U17Canlı
futbol
11:15PS TIRA - PSS SlemanCanlı
futbol
11:15Kabomania - PSKC CimahiCanlı
basketbol
11:15Manila Stars - Valenzuela KlasikCanlı
futbol
11:00Kingston City FC U20 - Dandenong City U20Canlı
tenis
11:00Tayisiya Morderger - Jantje TilbuergerCanlı
diğer
10:45Altai Barnaul U16 - Traktor Chelyabinsk U16Canlı
tenis
10:45Cristian Rodríguez - David Vega HernandezCanlı
basketbol
08:25Worries - JazzCanlı
futbol
13:00Feirense U23 - Vitoria Guimaraes U23
futbol
13:00Daejeon Citizen FC - Bucheon FC 1995
futbol
13:00Jeonnam Dragons - Ansan Police FC
tenis
13:00Pauli Sillanpaa - Ville-Petteri Ahti
tenis
13:00John Hu - Leevi Saatela
tenis
13:05Roni Rikkonen - Harshal Rukhaiyar
futbol
13:30Kingston City FC - Dandenong City Soccer Club
basketbol
13:30San Juan Knights - Cebu City Sharks
tenis
13:30Ivan Mikhaylyuk - Mohammad Khaled Abou Khamis
tenis
13:30Renat Sakhabutdinov - Roman Nashatyrkin
tenis
13:30Daniil Kakhniuk - Zhan Skindzer
tenis
13:30Beibit Zhukayev - Tsimafei Basalyha
futbol
14:00FC Groningen II - Vitesse II
futbol
14:00Jetısu II - Altay II
tenis
14:00Thiago Seyboth Wild - Tomislav Brkic
tenis
14:00Gianluigi Quinzi - Alejandro González
tenis
14:00Marine Partaud - Lena Greiner
tenis
14:00Lara Schmidt - Denisa Hindova
tenis
14:00Glenn Smits - Lars Bijsterbosch
tenis
14:00Natalie Proese - Julia Stamatova
tenis
14:00Yana Morderger - Juliane Triebe
tenis
14:00Michael Shaw - Nicolas Demeroutis
tenis
14:00Luis Humberto Lopez - Marco Zocastello
futbol
14:30Arema FC - PS Barito Putera
futbol
14:30Pusamania Borneo F.C. - Persipura Jayapura
futbol
14:30Kıran II - FC Taraz II
futbol
14:30Ordabası II - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
tenis
14:30Simonas Zukauskas - Mikko Rouvala
tenis
14:30Masi Sarpola - Mikael Martikainen
tenis
14:30Jawad Belmahi - Jakob Arvidsson Ehn
tenis
14:30Arvid Nordquist - Ville Perkkola
tenis
14:30Oliver Saarinen - Max Flaherty
tenis
14:30Marko Vejnovic - Otto Leikola
tenis
14:30Lasse Muscheites - Romain Stoffels
futbol
14:35Dalian Yifang - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
15:00Leeds United U23 - Millwall U23
tenis
15:00Sergey Bolotov - Kaysar Bekimov
tenis
15:00Artur Kulibaba - Victor Gurevich
basketbol
15:30Pasay Voyagers - Rizal Golden Coolers
tenis
15:30Sebastian Fanselow - Peter Torebko
tenis
15:30Carlos Taberner - Daniel Gimeno-Traver
tenis
15:30Scott Griekspoor - Carlos Gomez-Herrera
tenis
15:30Yannik Reuter - Liam Dielen
tenis
15:30Pelle Boerma - Victor Ernaelsteen
futbol
16:00Charleroi II - Waasland-Beveren II
futbol
16:00Dunfermline II - Queen of the South II
futbol
16:00Ross County II - Motherwell II
futbol
16:00Burnley U23 - Coventry City U23
futbol
16:00Wigan Athletic U23 - Bristol City U23
futbol
16:00Wakiso Giants - Uganda Revenue Authority SC
tenis
16:00Paul Valsecchi - Constant Kakotzoglou
diğer
16:30Trang An Ninh Binh U20 - Vinh Long U20
futbol
16:30Shevardeni-1906 Tbilisi - FC Kolkheti-1913 Poti
tenis
17:00Shuai Zhang - Andrea Petkovic
tenis
17:00Kravchuk/Rosolska - Olaru/Yang
diğer
17:00Meleeh - Wadi Moussa
futbol
17:00Braga U23 - Marítimo U23
futbol
17:00AO Akratitos - Proodeftiki F.C.
futbol
17:00Juventus RJ - Bela Vista
futbol
17:00Fomboni FC - JS Saoura
tenis
17:00Katerina Siniakova - Yafan Wang
futbol
18:00FC Voluntari - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
18:00FC Slutsk - FC Shakhtyor Salihorsk
futbol
18:00KIL Toppfotball II - Rosenborg BK II
futbol
18:00Benfica U23 - Os Belenenses U23
futbol
18:00PFC Litex Lovech - FC Pirin Blagoevgrad
futbol
18:00KF Cernilishta - FK Bregalnica Štip
futbol
18:00Estudiantes Merida II - Puerto Cabello II
tenis
18:00Luca Pancaldi - Gianluca Di Nicola
tenis
18:00Maddison Inglis - Valentini Grammatikopoulou
tenis
18:00Stefano Napolitano - Sam Riffice
tenis
18:00Jenson Brooksby - Kaichi Uchida
tenis
18:00Alex Rybakov - Facundo Bagnis
tenis
18:00Marc Polmans - Yuichi Sugita
tenis
18:00Sebastian Ofner - Hyeon Chung
tenis
18:00Mikael Ymer - Thai-Son Kwiatkowski
tenis
18:00Tommy Paul - Yannick Hanfmann
tenis
18:00Pedro Martinez Portero - Federico Coria
tenis
18:00Jana Čepelová - Naiktha Bains
tenis
18:00Jaimee Fourlis - Antonia Lottner
tenis
18:00Irina-Camelia Begu - Pemra Özgen
tenis
18:00Diāna Marcinkēviča - Ludmilla Samsonova
tenis
18:00Lizette Cabrera - Katarzyna Kawa
futbol
18:15FC Pyunik - FC Ararat Yerevan
futbol
18:30FC Lahti - FC Honka
futbol
18:30Turun Palloseura - MYPA
futbol
18:30Vaasan Palloseura - IFK Mariehamn
futbol
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - RoPS
futbol
18:30ASEC Mimosas - Racing Club d'Abidjan
futbol
18:30FC Tirsense - R&F
tenis
18:30Gonzalo Escobar - Francesco Forti
tenis
18:30Camila Giorgi - Margarita Gasparyan
tenis
18:30Lin Zhu - Yulia Putintseva
tenis
18:30Alison Van Uytvanck - Anastasia Potapova
futbol
18:45AD Itaborai U20 - Angra dos Reis Esporte Clube U20
diğer
19:00Al Wehda - Al Karmel
futbol
19:00Korona Kielce - Pogoń Szczecin
futbol
19:00Vardeneset Ballklubb - IK Start II
futbol
19:00FK Banga Gargždai - Dziugas Telsiai
futbol
19:00Neftchi Baku PFK - Sabah Bakü
futbol
19:00F.C. Ashdod - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
futbol
19:00AC Barca - Jyväskylän Seudun Palloseura
tenis
19:00Adamczak/Sanders - Martinez Sanchez/Jurak
futbol
19:30Waalwijk II - VVV-Venlo II
futbol
19:30Pohja-Tallinna JK Volta - Nomme United
futbol
19:30Roda JC Kerkrade II - FC Dordrecht II
futbol
19:30Willem II Tilburg II - Eindhoven II
futbol
19:30SC Heerenveen II - Emmen II
futbol
19:30De Graafschap II - Cambuur II
futbol
19:30Go Ahead Eagles II - PEC Zwolle II
futbol
19:30Ludogorets II - PFC Montana
tenis
19:30Pedro Cachin - Blaz Kavcic
tenis
19:30Rudolf Molleker - Mikael Torpegaard
tenis
19:30Dominik Koepfer - Ryan Harrison
tenis
19:30Nicolas Mahut - Maxime Cressy
tenis
19:30Daniel Elahi Galan Riveros - Alex Bolt
tenis
19:30Yasutaka Uchiyama - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
19:30Valeria Savinykh - Patricia Maria Tig
tenis
19:30Elena Rybakina - Emma Navarro
tenis
19:30Arina Rodionova - Fanny Stollar
tenis
19:30Ylena In-Albon - Richel Hogenkamp
tenis
19:30Ysaline Bonaventure - Ankita Raina
tenis
19:30Varvara Gracheva - Martina Trevisan
tenis
19:30Danka Kovinić - Allie Kiick
tenis
19:30Reese Brantmeier - Denisa Allertova
futbol
19:45Estoril U23 - Rio Ave U23
diğer
20:00Las Tunas - Granma
diğer
20:00Camagüey - Holguín
diğer
20:00Sancti Spíritus - Santiago de Küba
diğer
20:00Villa Clara - Guantánamo
diğer
20:00Cienfuegos - Industriales
diğer
20:00Mayabeque - Matanzas
diğer
20:00Artemisa - Isla de la Juventud
diğer
20:00Pinar del Rio - Ciego de Avila
futbol
20:00FC Spartak Moskova - PFC CSKA Moskova
futbol
20:00Fenerbahçe S.K. - Gazişehir Gaziantep
futbol
20:00Hallescher FC - FC Bayern Munich II
futbol
20:00Helsingborgs IF - IFK Göteborg
futbol
20:00Djurgårdens IF - AFC Eskilstuna
futbol
20:00IF Elfsborg - Östersunds FK
futbol
20:00Aarhus - AC Horsens
futbol
20:00Varbergs BoIS FC - IK Brage
futbol
20:00Sarpsborg 08 FF - FK Bodø-Glimt
futbol
20:00Eskişehirspor - Keçiörengücü
futbol
20:00Verdal Idrettslag - Ranheim FutbolII
futbol
20:00SK Herd - Molde FK II
futbol
20:00SK Træff - Stabaek II (Bekkestua)
futbol
20:00Mjondalen IF II - FK Ørn-Horten
futbol
20:00Viking FK II - Staal Jørpeland IL
futbol
20:00Sogndal II - Fana IL
futbol
20:00Vålerenga Fotball II - Drøbak-Frogn IL
futbol
20:00CSKA Sofia 1948 - Pomorie
futbol
20:00Fenerbahçe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
20:00Karolina Muchova - Viktoria Kuzmova
tenis
20:00Polona Hercog - Aliaksandra Sasnovich
tenis
20:00Kristie Ahn - Jil Belen Teichmann
tenis
20:00Lara Escauriza - Yuliana Monroy
tenis
20:00Eduarda Piai - Laura Ashley
futbol
20:30PFC Lokomotiv Plovdiv - FC Dunav Ruse
futbol
20:30Hapoel Tel Aviv F.C. - Hapoel Kfar Saba F.C.
futbol
20:30Royal Antwerp II - Royale Union Saint-Gilloise II
futbol
20:30Royal Mouscron-Péruwelz II - FCO Beerschot II
futbol
20:30Gent II - K. Sint-Truidense II
futbol
20:30Oostende II - Lommel United II
futbol
20:30Genk II - Mechelen II
futbol
20:30BKV Norrtälje - Osterakers
futbol
20:30Kalev III - JK Poseidon Nirvaana Pärnu
tenis
20:30Hsieh/Hsieh - Gasparyan/Niculescu
futbol
20:45Bluebell United F.C. - Booth Road Celtic
futbol
20:45Crumlin United F.C. - St. Patrick's CYFC
futbol
21:00FC Astra Giurgiu - FC Viitorul Constanța
futbol
21:00AFC Ajax II - N.E.C.
futbol
21:00FC Utrecht II - FC Oss
futbol
21:00AZ Alkmaar II - Excelsior
futbol
21:00Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Knattspyrnufélagið Víkingur
futbol
21:00FK Donn - Flekkerøy IL
futbol
21:00Kortrijk II - K.A.S. Eupen II
futbol
21:00Cercle Brugge II - R.E. Virton II
futbol
21:00Chelsea U23 - Liverpool U23
futbol
21:00Southampton U23 - Derby County U23
futbol
21:00Leicester City U23 - Blackburn Rovers U23
futbol
21:00Fulham U23 - West Bromwich Albion U23
futbol
21:00Swansea City U23 - Aston Villa U23
futbol
21:00Sheffield United U23 - Watford U23
tenis
21:00Gregoire Barrere - Andrew Harris
tenis
21:00Soon-Woo Kwon - Jc Aragone
tenis
21:00Yosuke Watanuki - Ernests Gulbis
tenis
21:00Guido Andreozzi - Tobias Kamke
tenis
21:00Dudi Sela - Steven Diez
tenis
21:00Max Purcell - Nikola Milojevic
tenis
21:00Ramkumar Ramanathan - Filippo Baldi
tenis
21:00Govind Nanda - Oscar Otte
tenis
21:00Jessika Ponchet - Olga Govortsova
tenis
21:00Xinyu Wang - Barbara Haas
tenis
21:00Taylor Townsend - Natalija Kostic
tenis
21:00Katharina Hobgarski - Cristina Bucsa
tenis
21:00Veronica Cepede Royg - Susanne Celik
tenis
21:00Harmony Tan - Priscilla Hon
futbol
21:30VfL Osnabrück - SV Darmstadt 98
futbol
21:30S.V. Zulte Waregem - R. Charleroi S.C.
futbol
21:30Atlético Tucumán - Godoy Cruz Antonio Tomba
futbol
21:30FK Sarajevo - FK Radnik Bijeljina
futbol
21:30Excursionistas - Club Atlético Ituzaingó
futbol
21:30Deportivo Laferrere - Club Leandro N. Alem
futbol
21:30Deportivo Merlo - Deportivo Merlo
futbol
21:30Club Luján - Sportivo Italiano
futbol
21:30Asociación Deportiva Berazategui - Club Atlético General Lamadrid
futbol
21:30San Martín de Burzaco - Canuelas
futbol
21:30Queen's Park F.C. II - East Stirlingshire II
futbol
21:30Roeselare II - Lokeren II
tenis
21:30Magda Linette - Kaia Kanepi
tenis
21:30Laura Siegemund - Mihaela Buzarnescu
tenis
21:30Coco Vandeweghe - Anna Blinkova
tenis
21:30Katsiaryna Skachkova - Angie Carolina Yepes Medina
tenis
21:30Kelly Williford - Doroteja Joksovic
futbol
21:35Club Atlético Nueva Chicago - Deportivo Morón
futbol
21:45AJ Auxerre - En Avant de Guingamp
futbol
21:45Basford United FutbolClub - Matlock Town F.C.
futbol
21:45Dundalk F.C. - Bohemian F.C.
futbol
21:45Alloa II - Ayr United II
futbol
21:45East Kilbride II - BSC Glasgow II
futbol
21:45Aveley F.C. - Hullbridge Sports
futbol
21:45Airdrie United II - Albion Rovers II
futbol
21:45Villena CF - UD Petrelense CF
futbol
21:45Auxerre - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Wolverhampton - Manchester United
futbol
22:00Waterford United F.C. - Shamrock Rovers F.C.
futbol
22:00Aves U23 - Sporting U23
futbol
22:00Llaneros de Guanare II - Deportivo Lara II
tenis
22:00Pablo Andujar - Nicolas Jarry
tenis
22:00Duck Hee Lee - Henri Laaksonen
tenis
22:00Marco Cecchinato - Alexander Bublik
tenis
22:00Thiago Monteiro - Alexei Popyrin
tenis
22:00Bambridge/Mclachlan - Krawietz/Mies
futbol
22:15C.D. Tondela - Portimonense S.C.
futbol
22:15Breiðablik UBK - Valur FutbolClub
futbol
22:30Paradou AC - MC Alger
tenis
22:30Roberto Marcora - Santiago Giraldo
tenis
22:30Lukas Lacko - Yannick Maden
tenis
22:30Mischa Zverev - Denis Istomin
tenis
22:30Nicola Kuhn - Serhiy Stakhovsky
tenis
22:30Andrea Arnaboldi - Emilio Gomez
tenis
22:30Elena Gabriela Ruse - Alexandra Cadantu
tenis
22:30Jasmine Paolini - Usue Maitane Arconada
tenis
22:30Greetje Minnen - Kristina Kucova
tenis
22:30Ann Li - Anhelina Kalinina
tenis
22:30Raluca Georgiana Serban - Nina Stojanovic
tenis
22:30Magdalena Frech - Jia-Jing Lu
tenis
22:30Ulrikke Eikeri - Bibiane Schoofs
tenis
22:30Rebecca Sramkova - Chloe Paquet
tenis
22:30Peter Gojowczyk - Mirza Basic
futbol
23:00Ayacucho FC - Alianza Universidad
futbol
23:00Estudiantes De Caracas - Deportivo La Guaira
futbol
23:00Zulia - Trujillanos
futbol
23:00JS Kabylie - Biskra
futbol
23:00CR Belouizdad - Magra
futbol
23:00CS Constantine - USM Alger
tenis
23:00Fiona Ferro - Viktorija Golubic
tenis
23:00Ahn/King - Voracova/Duan
tenis
23:00Kuzmova/Sasnovich - Chan/Chan
tenis
23:30Steve Johnson - Corentin Moutet
tenis
23:30Raymond Sarmiento - Jeremy Chardy
tenis
23:30Marcos Giron - Roberto Carballes Baena
tenis
23:30Antoine Hoang - Damir Dzumhur
tenis
23:30Amir Weintraub - Bjorn Fratangelo
futbol
23:45Club Atlético Colón - Gimnasia y Esgrima La Plata
tenis
00:00Stefano Travaglia - Elliot Benchetrit
tenis
00:00Zdenek Kolar - Michael Mmoh
tenis
00:00Federico Gaio - Ze Zhang
tenis
00:00Sebastian Korda - Kimmer Coppejans
tenis
00:00Dalila Jakupovic - Tereza Martincova
tenis
00:00Destanee Aiava - Ayano Shimizu
tenis
00:00Quirine Lemoine - Tereza Mrdeza
tenis
00:00Paula Badosa Gibert - En Shuo Liang
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Watford - West Ham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd. - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
12:45Endonezya U18 - Myanmar, 18 yaş altıCanlı
futbol
12:40Bayern (Amatörler) - Werder (Amatörler)Canlı
futbol
12:30Mohammedan - Southern Samity FCCanlı
futbol
12:16Real team - Liverpool teamCanlı
futbol
12:00Perses Sumedang - PSIT Kota CirebonCanlı
futbol
11:15PS TIRA - PSS SlemanCanlı
futbol
11:15Kabomania - PSKC CimahiCanlı
futbol
11:00Kingston City FC U20 - Dandenong City U20Canlı
futbol
13:00Feirense U23 - Vitoria Guimaraes U23
futbol
13:00Daejeon Citizen FC - Bucheon FC 1995
futbol
13:00Jeonnam Dragons - Ansan Police FC
futbol
13:30Kingston City FC - Dandenong City Soccer Club
futbol
14:00FC Groningen II - Vitesse II
futbol
14:00Jetısu II - Altay II
futbol
14:30Arema FC - PS Barito Putera
futbol
14:30Pusamania Borneo F.C. - Persipura Jayapura
futbol
14:30Kıran II - FC Taraz II
futbol
14:30Ordabası II - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
futbol
14:35Dalian Yifang - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
15:00Leeds United U23 - Millwall U23
futbol
16:00Charleroi II - Waasland-Beveren II
futbol
16:00Dunfermline II - Queen of the South II
futbol
16:00Ross County II - Motherwell II
futbol
16:00Burnley U23 - Coventry City U23
futbol
16:00Wigan Athletic U23 - Bristol City U23
futbol
16:00Wakiso Giants - Uganda Revenue Authority SC
futbol
16:30Shevardeni-1906 Tbilisi - FC Kolkheti-1913 Poti
futbol
17:00Braga U23 - Marítimo U23
futbol
17:00AO Akratitos - Proodeftiki F.C.
futbol
17:00Juventus RJ - Bela Vista
futbol
17:00Fomboni FC - JS Saoura
futbol
18:00FC Voluntari - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
18:00FC Slutsk - FC Shakhtyor Salihorsk
futbol
18:00KIL Toppfotball II - Rosenborg BK II
futbol
18:00Benfica U23 - Os Belenenses U23
futbol
18:00PFC Litex Lovech - FC Pirin Blagoevgrad
futbol
18:00KF Cernilishta - FK Bregalnica Štip
futbol
18:00Estudiantes Merida II - Puerto Cabello II
futbol
18:15FC Pyunik - FC Ararat Yerevan
futbol
18:30FC Lahti - FC Honka
futbol
18:30Turun Palloseura - MYPA
futbol
18:30Vaasan Palloseura - IFK Mariehamn
futbol
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - RoPS
futbol
18:30ASEC Mimosas - Racing Club d'Abidjan
futbol
18:30FC Tirsense - R&F
futbol
18:45AD Itaborai U20 - Angra dos Reis Esporte Clube U20
futbol
19:00Korona Kielce - Pogoń Szczecin
futbol
19:00Vardeneset Ballklubb - IK Start II
futbol
19:00FK Banga Gargždai - Dziugas Telsiai
futbol
19:00Neftchi Baku PFK - Sabah Bakü
futbol
19:00F.C. Ashdod - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
futbol
19:00AC Barca - Jyväskylän Seudun Palloseura
futbol
19:30Waalwijk II - VVV-Venlo II
futbol
19:30Pohja-Tallinna JK Volta - Nomme United
futbol
19:30Roda JC Kerkrade II - FC Dordrecht II
futbol
19:30Willem II Tilburg II - Eindhoven II
futbol
19:30SC Heerenveen II - Emmen II
futbol
19:30De Graafschap II - Cambuur II
futbol
19:30Go Ahead Eagles II - PEC Zwolle II
futbol
19:30Ludogorets II - PFC Montana
futbol
19:45Estoril U23 - Rio Ave U23
futbol
20:00FC Spartak Moskova - PFC CSKA Moskova
futbol
20:00Fenerbahçe S.K. - Gazişehir Gaziantep
futbol
20:00Hallescher FC - FC Bayern Munich II
futbol
20:00Helsingborgs IF - IFK Göteborg
futbol
20:00Djurgårdens IF - AFC Eskilstuna
futbol
20:00IF Elfsborg - Östersunds FK
futbol
20:00Aarhus - AC Horsens
futbol
20:00Varbergs BoIS FC - IK Brage
futbol
20:00Sarpsborg 08 FF - FK Bodø-Glimt
futbol
20:00Eskişehirspor - Keçiörengücü
futbol
20:00Verdal Idrettslag - Ranheim FutbolII
futbol
20:00SK Herd - Molde FK II
futbol
20:00SK Træff - Stabaek II (Bekkestua)
futbol
20:00Mjondalen IF II - FK Ørn-Horten
futbol
20:00Viking FK II - Staal Jørpeland IL
futbol
20:00Sogndal II - Fana IL
futbol
20:00Vålerenga Fotball II - Drøbak-Frogn IL
futbol
20:00CSKA Sofia 1948 - Pomorie
futbol
20:00Fenerbahçe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30PFC Lokomotiv Plovdiv - FC Dunav Ruse
futbol
20:30Hapoel Tel Aviv F.C. - Hapoel Kfar Saba F.C.
futbol
20:30Royal Antwerp II - Royale Union Saint-Gilloise II
futbol
20:30Royal Mouscron-Péruwelz II - FCO Beerschot II
futbol
20:30Gent II - K. Sint-Truidense II
futbol
20:30Oostende II - Lommel United II
futbol
20:30Genk II - Mechelen II
futbol
20:30BKV Norrtälje - Osterakers
futbol
20:30Kalev III - JK Poseidon Nirvaana Pärnu
futbol
20:45Bluebell United F.C. - Booth Road Celtic
futbol
20:45Crumlin United F.C. - St. Patrick's CYFC
futbol
21:00FC Astra Giurgiu - FC Viitorul Constanța
futbol
21:00AFC Ajax II - N.E.C.
futbol
21:00FC Utrecht II - FC Oss
futbol
21:00AZ Alkmaar II - Excelsior
futbol
21:00Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Knattspyrnufélagið Víkingur
futbol
21:00FK Donn - Flekkerøy IL
futbol
21:00Kortrijk II - K.A.S. Eupen II
futbol
21:00Cercle Brugge II - R.E. Virton II
futbol
21:00Chelsea U23 - Liverpool U23
futbol
21:00Southampton U23 - Derby County U23
futbol
21:00Leicester City U23 - Blackburn Rovers U23
futbol
21:00Fulham U23 - West Bromwich Albion U23
futbol
21:00Swansea City U23 - Aston Villa U23
futbol
21:00Sheffield United U23 - Watford U23
futbol
21:30VfL Osnabrück - SV Darmstadt 98
futbol
21:30S.V. Zulte Waregem - R. Charleroi S.C.
futbol
21:30Atlético Tucumán - Godoy Cruz Antonio Tomba
futbol
21:30FK Sarajevo - FK Radnik Bijeljina
futbol
21:30Excursionistas - Club Atlético Ituzaingó
futbol
21:30Deportivo Laferrere - Club Leandro N. Alem
futbol
21:30Deportivo Merlo - Deportivo Merlo
futbol
21:30Club Luján - Sportivo Italiano
futbol
21:30Asociación Deportiva Berazategui - Club Atlético General Lamadrid
futbol
21:30San Martín de Burzaco - Canuelas
futbol
21:30Queen's Park F.C. II - East Stirlingshire II
futbol
21:30Roeselare II - Lokeren II
futbol
21:35Club Atlético Nueva Chicago - Deportivo Morón
futbol
21:45AJ Auxerre - En Avant de Guingamp
futbol
21:45Basford United FutbolClub - Matlock Town F.C.
futbol
21:45Dundalk F.C. - Bohemian F.C.
futbol
21:45Alloa II - Ayr United II
futbol
21:45East Kilbride II - BSC Glasgow II
futbol
21:45Aveley F.C. - Hullbridge Sports
futbol
21:45Airdrie United II - Albion Rovers II
futbol
21:45Villena CF - UD Petrelense CF
futbol
21:45Auxerre - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Wolverhampton - Manchester United
futbol
22:00Waterford United F.C. - Shamrock Rovers F.C.
futbol
22:00Aves U23 - Sporting U23
futbol
22:00Llaneros de Guanare II - Deportivo Lara II
futbol
22:15C.D. Tondela - Portimonense S.C.
futbol
22:15Breiðablik UBK - Valur FutbolClub
futbol
22:30Paradou AC - MC Alger
futbol
23:00Ayacucho FC - Alianza Universidad
futbol
23:00Estudiantes De Caracas - Deportivo La Guaira
futbol
23:00Zulia - Trujillanos
futbol
23:00JS Kabylie - Biskra
futbol
23:00CR Belouizdad - Magra
futbol
23:00CS Constantine - USM Alger
futbol
23:45Club Atlético Colón - Gimnasia y Esgrima La Plata
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Watford - West Ham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd. - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
12:30Tatiana Pieri - Emily WelkerCanlı
tenis
12:30Riccardo Bonadio - Johannes HaerteisCanlı
tenis
12:15Arlinda Rushiti - Lisa PonomarCanlı
tenis
12:00Khumoun Sultanov - Lorenzo MusettiCanlı
tenis
11:00Tayisiya Morderger - Jantje TilbuergerCanlı
tenis
10:45Cristian Rodríguez - David Vega HernandezCanlı
tenis
13:00Pauli Sillanpaa - Ville-Petteri Ahti
tenis
13:00John Hu - Leevi Saatela
tenis
13:05Roni Rikkonen - Harshal Rukhaiyar
tenis
13:30Ivan Mikhaylyuk - Mohammad Khaled Abou Khamis
tenis
13:30Renat Sakhabutdinov - Roman Nashatyrkin
tenis
13:30Daniil Kakhniuk - Zhan Skindzer
tenis
13:30Beibit Zhukayev - Tsimafei Basalyha
tenis
14:00Thiago Seyboth Wild - Tomislav Brkic
tenis
14:00Gianluigi Quinzi - Alejandro González
tenis
14:00Marine Partaud - Lena Greiner
tenis
14:00Lara Schmidt - Denisa Hindova
tenis
14:00Glenn Smits - Lars Bijsterbosch
tenis
14:00Natalie Proese - Julia Stamatova
tenis
14:00Yana Morderger - Juliane Triebe
tenis
14:00Michael Shaw - Nicolas Demeroutis
tenis
14:00Luis Humberto Lopez - Marco Zocastello
tenis
14:30Simonas Zukauskas - Mikko Rouvala
tenis
14:30Masi Sarpola - Mikael Martikainen
tenis
14:30Jawad Belmahi - Jakob Arvidsson Ehn
tenis
14:30Arvid Nordquist - Ville Perkkola
tenis
14:30Oliver Saarinen - Max Flaherty
tenis
14:30Marko Vejnovic - Otto Leikola
tenis
14:30Lasse Muscheites - Romain Stoffels
tenis
15:00Sergey Bolotov - Kaysar Bekimov
tenis
15:00Artur Kulibaba - Victor Gurevich
tenis
15:30Sebastian Fanselow - Peter Torebko
tenis
15:30Carlos Taberner - Daniel Gimeno-Traver
tenis
15:30Scott Griekspoor - Carlos Gomez-Herrera
tenis
15:30Yannik Reuter - Liam Dielen
tenis
15:30Pelle Boerma - Victor Ernaelsteen
tenis
16:00Paul Valsecchi - Constant Kakotzoglou
tenis
17:00Shuai Zhang - Andrea Petkovic
tenis
17:00Kravchuk/Rosolska - Olaru/Yang
tenis
17:00Katerina Siniakova - Yafan Wang
tenis
18:00Luca Pancaldi - Gianluca Di Nicola
tenis
18:00Maddison Inglis - Valentini Grammatikopoulou
tenis
18:00Stefano Napolitano - Sam Riffice
tenis
18:00Jenson Brooksby - Kaichi Uchida
tenis
18:00Alex Rybakov - Facundo Bagnis
tenis
18:00Marc Polmans - Yuichi Sugita
tenis
18:00Sebastian Ofner - Hyeon Chung
tenis
18:00Mikael Ymer - Thai-Son Kwiatkowski
tenis
18:00Tommy Paul - Yannick Hanfmann
tenis
18:00Pedro Martinez Portero - Federico Coria
tenis
18:00Jana Čepelová - Naiktha Bains
tenis
18:00Jaimee Fourlis - Antonia Lottner
tenis
18:00Irina-Camelia Begu - Pemra Özgen
tenis
18:00Diāna Marcinkēviča - Ludmilla Samsonova
tenis
18:00Lizette Cabrera - Katarzyna Kawa
tenis
18:30Gonzalo Escobar - Francesco Forti
tenis
18:30Camila Giorgi - Margarita Gasparyan
tenis
18:30Lin Zhu - Yulia Putintseva
tenis
18:30Alison Van Uytvanck - Anastasia Potapova
tenis
19:00Adamczak/Sanders - Martinez Sanchez/Jurak
tenis
19:30Pedro Cachin - Blaz Kavcic
tenis
19:30Rudolf Molleker - Mikael Torpegaard
tenis
19:30Dominik Koepfer - Ryan Harrison
tenis
19:30Nicolas Mahut - Maxime Cressy
tenis
19:30Daniel Elahi Galan Riveros - Alex Bolt
tenis
19:30Yasutaka Uchiyama - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
19:30Valeria Savinykh - Patricia Maria Tig
tenis
19:30Elena Rybakina - Emma Navarro
tenis
19:30Arina Rodionova - Fanny Stollar
tenis
19:30Ylena In-Albon - Richel Hogenkamp
tenis
19:30Ysaline Bonaventure - Ankita Raina
tenis
19:30Varvara Gracheva - Martina Trevisan
tenis
19:30Danka Kovinić - Allie Kiick
tenis
19:30Reese Brantmeier - Denisa Allertova
tenis
20:00Karolina Muchova - Viktoria Kuzmova
tenis
20:00Polona Hercog - Aliaksandra Sasnovich
tenis
20:00Kristie Ahn - Jil Belen Teichmann
tenis
20:00Lara Escauriza - Yuliana Monroy
tenis
20:00Eduarda Piai - Laura Ashley
tenis
20:30Hsieh/Hsieh - Gasparyan/Niculescu
tenis
21:00Gregoire Barrere - Andrew Harris
tenis
21:00Soon-Woo Kwon - Jc Aragone
tenis
21:00Yosuke Watanuki - Ernests Gulbis
tenis
21:00Guido Andreozzi - Tobias Kamke
tenis
21:00Dudi Sela - Steven Diez
tenis
21:00Max Purcell - Nikola Milojevic
tenis
21:00Ramkumar Ramanathan - Filippo Baldi
tenis
21:00Govind Nanda - Oscar Otte
tenis
21:00Jessika Ponchet - Olga Govortsova
tenis
21:00Xinyu Wang - Barbara Haas
tenis
21:00Taylor Townsend - Natalija Kostic
tenis
21:00Katharina Hobgarski - Cristina Bucsa
tenis
21:00Veronica Cepede Royg - Susanne Celik
tenis
21:00Harmony Tan - Priscilla Hon
tenis
21:30Magda Linette - Kaia Kanepi
tenis
21:30Laura Siegemund - Mihaela Buzarnescu
tenis
21:30Coco Vandeweghe - Anna Blinkova
tenis
21:30Katsiaryna Skachkova - Angie Carolina Yepes Medina
tenis
21:30Kelly Williford - Doroteja Joksovic
tenis
22:00Pablo Andujar - Nicolas Jarry
tenis
22:00Duck Hee Lee - Henri Laaksonen
tenis
22:00Marco Cecchinato - Alexander Bublik
tenis
22:00Thiago Monteiro - Alexei Popyrin
tenis
22:00Bambridge/Mclachlan - Krawietz/Mies
tenis
22:30Roberto Marcora - Santiago Giraldo
tenis
22:30Lukas Lacko - Yannick Maden
tenis
22:30Mischa Zverev - Denis Istomin
tenis
22:30Nicola Kuhn - Serhiy Stakhovsky
tenis
22:30Andrea Arnaboldi - Emilio Gomez
tenis
22:30Elena Gabriela Ruse - Alexandra Cadantu
tenis
22:30Jasmine Paolini - Usue Maitane Arconada
tenis
22:30Greetje Minnen - Kristina Kucova
tenis
22:30Ann Li - Anhelina Kalinina
tenis
22:30Raluca Georgiana Serban - Nina Stojanovic
tenis
22:30Magdalena Frech - Jia-Jing Lu
tenis
22:30Ulrikke Eikeri - Bibiane Schoofs
tenis
22:30Rebecca Sramkova - Chloe Paquet
tenis
22:30Peter Gojowczyk - Mirza Basic
tenis
23:00Fiona Ferro - Viktorija Golubic
tenis
23:00Ahn/King - Voracova/Duan
tenis
23:00Kuzmova/Sasnovich - Chan/Chan
tenis
23:30Steve Johnson - Corentin Moutet
tenis
23:30Raymond Sarmiento - Jeremy Chardy
tenis
23:30Marcos Giron - Roberto Carballes Baena
tenis
23:30Antoine Hoang - Damir Dzumhur
tenis
23:30Amir Weintraub - Bjorn Fratangelo
tenis
00:00Stefano Travaglia - Elliot Benchetrit
tenis
00:00Zdenek Kolar - Michael Mmoh
tenis
00:00Federico Gaio - Ze Zhang
tenis
00:00Sebastian Korda - Kimmer Coppejans
tenis
00:00Dalila Jakupovic - Tereza Martincova
tenis
00:00Destanee Aiava - Ayano Shimizu
tenis
00:00Quirine Lemoine - Tereza Mrdeza
tenis
00:00Paula Badosa Gibert - En Shuo Liang
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı

Haberler

Hd Canlı maç izle